Slib žáků 1. ročníku školního roku 2024/2025 v Praze

Slib, který žáci 1. ročníku v Praze složili 2. září 2024, je klíčovým momentem zahájení jejich studia. Akci, která proběhla za přítomnosti blízkých, moderoval zástupce ředitele školy pro vzdělávání a výchovu plk. Mgr. Josef Dobsa. Vedle ředitelky školy plk. Mgr. Ivany Ježkové, MBA, se tohoto slavnostního aktu zúčastnili i čestní hosté: náměstek policejního prezidenta pro lidské zdroje, informační a komunikační technologie a inovace brig. gen. JUDr. David Fulka, MBA, ředitel kanceláře prvního náměstka ministra vnitra pro řízení sekce vnitřní bezpečnosti a policejního vzdělávání Mgr. Pavel Vařeka, ředitel Krajského ředitelství hlavního města Prahy brig. gen. Mgr. Petr Matějček, ředitel Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy plk. Mgr. Jiří Fejfar, ředitel Vzdělávacího zařízení Praha, Útvar policejního vzdělávání a služební přípravy plk. JUDr. Milan Štěpánek a vedoucí oddělení policejního vzdělávání a autorizací Odboru bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání Mgr. Bc. Václav Jarý. Během ceremoniálu byli také oceněni nejlepší žáci z každé třídy od 1. do 3. ročníku za loňský školní rok. Zástupci 1. ročníku také losovali svého ambasadora, který je bude provázet po celou dobu studia na škole. Třída 1. A si vylosovala Národní centrálu proti organizovanému zločinu SKPV s ředitelem plk. JUDr. Jiří Mazánkem – zastoupeným mjr. Bc. Stanislavem Beránkem, zástupcem vedoucího strategické analýzy, 1. B Ředitelství dopravní policie ČR s ředitelem pověřeným zastupováním služby plk. Mgr. Michalem Hodboděm a 1. C Útvar pro ochranu Prezidenta ČR s ředitelem útvaru plk. Mgr. Radimem Kinclem. Zdravice natočili policejní ambasadoři i absolventi a o hudbu se již tradičně postarala Hudba Hradní stráže a Policie ČR. Všem žákům i učitelům přejeme úspěšný start do nového školního roku.

Kompletní fotogalerii si můžete prohlédnout po kliknutí zde

slib 2024